Specjalista ds. sprzedaży usług spedycyjno-logistycznych

Dodano: 2018-06-02

Region: Podkarpackie

Miasto: Rzeszów

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Rzeszów, Podkarpackie

Zakres obowiązków:
- aktywna sprzedaż usług logistyczno-spedycyjnych
- nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych
- organizowanie i przeprowadzanie spotkań biznesowych
- realizacja planów sprzedażowych
- dbanie o pozytywne relacje z klientami
- monitorowanie rynku
- współpraca z działami operacyjnymi firmy
- rozwijanie działalności firmy w regionie
- docelowo kierowanie nowym oddziałem

Oferujemy:
- umowę o pracę
- zatrudnienie w systemie home office
- wynagrodzenia podstawowe z systemem premiowym
- perspektywę rozwoju i awansu w strukturach firmy
- wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
- samodzielność w działaniach

* Propozycja pracy stałej.

Kandydatów zainteresowanych propozycją pracy zapraszamy do przesyłania CV za pośrednictwem portalu.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wymagania:
- doświadczenia w sprzedaży usług w branży TSL
- znajomości języka angielskiego
- czynnego prawa jazdy kat. B
- umiejętności budowania pozytywnych relacji biznesowych
- nastawienia na cel, determinacji

* mile widziane doświadczenie z frachtem morskim i drogowym

Słowa kluczowe:

Logistyka - Spedycja - Dystrybucja

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie