Koordynator ds. Obsługi Klientów Sieciowych - Olsztyn woj. warmińsko-maz...

Dodano: 2018-06-02

Region: Warmińsko-Mazurskie

Miasto: Olsztyn

Kategoria: Praca

Koordynator ds. Obsługi Klientów Sieciowych - Olsztyn woj. warmińsko-mazurskie

Lokalizacja: Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Zakres obowiązków:
- stały kontakt z pracownikami i nowymi kandydatami
- rozpisywanie pracowników na zmiany
- utrzymywanie dobrych relacji z klientem ( sieci handlowe )
- rozliczanie pracowników z wykonanej pracy
- kompleksowe rozliczanie klientów do faktury

Oferujemy:
- ciekawą, samodzielną, wymagającą bardzo dobrej organizacji, pracę w dynamicznym środowisku
- dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia od godzin wypracowanych przez pracowników)
- niezbędne narzędzia pracy
- Pracę na zasadzie Home Office

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem portalu z dopiskiem w temacie KOR/OLSZ/2016

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami

*Oferta pracy stałej

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe: psychologia, socjologia, zzl, zarządzanie
- min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Koordynatora Pracowników lub na podobnym stanowisku w Agencji Pracy Tymczasowej
- umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych
- bardzo dobra organizacja czasu pracy
- umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie
- czynne prawo jazdy kat. B
- mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności (prosimy o zamieszczanie tej informacji w CV).

Słowa kluczowe:

Human Resources

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie