Kasjer/ka przy ul.Nemodlińskiej

Dodano: 2018-06-02

Region: Opolskie

Miasto: OPOLE

Kategoria: Praca

Lokalizacja: OPOLE, Opolskie

Zakres obowiązków:
Poszukujemy osób posiadających książeczkę sanitarno-epidemiologiczna. Mile widziane dotychczasowe doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej- ALE NIE WYMAGANE!
Gwarantujemy 5godzinne szkolenie kasjerskie.

Oferujemy:
- wynagrodzenie godzinowe - 13zł/h
- umowę zlecenie
-premie uznaniowe
- wypłaty TYGODNIOWE, bądź miesięczne- jak wolisz

Wymagania:
-AKTUALNA KS. SANEPID

Słowa kluczowe:

Pracownik ochrony

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie