Pracownik marketu - osoba do układania towaru

Dodano: 2018-06-02

Region: Wielkopolskie

Miasto: Poznań

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
- wykładanie produktów na półki
- przenoszenie towaru z magazynu na sklep
- przekazywanie informacji handlowych z hali do przedstawiciela handlowego

Oferujemy:
- praca w wybrane dni w tygodniu - elastyczny grafik
- możliwość nawiązania współpracy na dłużej
- zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
- wynagrodzenie godzinowe: 11 zł/h netto

Wymagania:
- rzetelność i odpowiedzialne podejście do pracy
- punktualność i komunikatywność
- dyspozycyjność od zaraz do pracy

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie