Sprzedawca Działu Warzywa/Owoce

Dodano: 2018-06-02

Region: Łódzkie

Miasto: Łódź

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Łódź, Łódzkie

Zakres obowiązków:
Obsługa działu Warzywa i Owoce. Główne obowiązki to codzienna praca przy wykładaniu i układaniu towaru na stoisku. Dbanie o estetyczny wygląd stoiska. Służenie Klientom informacją i radą w trakcie zakupów.

Oferujemy:
Konkurencyjne warunki zatrudnienia
Wypłatę wynagrodzenia w postaci tygodniówek
Umowę cywilnoprawną ze stawką godzinową 12,50 zł netto
Propozycję zatrudnienia kierujemy również dla uczących się

KONTAKT TELEFONICZNY 883-993-302 LUB 795-000-379

Wymagania:
Uprzejmość i swoboda w kontakcie z Klientem
Dokładność, systematyczność, łatwość uczenia
Obowiązek posiadania książeczki Sanepidu

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie