Pracowników marketu (różne działy)

Dodano: 2018-06-02

Region: Łódzkie

Miasto: Łódź

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Łódź, Łódzkie

Zakres obowiązków:
Zatrudnienie przy wykładaniu, układaniu i sprzedaży towarów na stoiskach (np. Warzywa/Owoce)
Dbanie o estetykę stoiska poprzez codzienne kontrolowanie stanu artykułów

Oferujemy:
Bardzo dobre warunki zatrudnienia tj. atrakcyjną stawkę godzinową 12,50 zł netto pracy, umowę zlecenie
Pracę od zaraz
Zapraszamy do współpracy również studentów
Płacimy wynagrodzenie w formie tygodniówek

Kontakt telefoniczny: 795-000-379

Wymagania:
Aktualne badania do celów sanitarno - epidemiologicznych
Dokładność, zaangażowanie, dbałość o detale

Słowa kluczowe:

Sprzedaż

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie