Sprzedawca w supermarkecie – Zielona Góra – tygodniówki!

Dodano: 2018-06-02

Region: Lubuskie

Miasto: Zielona Góra

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Zielona Góra, Lubuskie

Zakres obowiązków:
- obsługa terminala płatniczego wraz z obsługą kasy fiskalnej/dotykowej
-rozliczenie kasetki po dniu pracy
- przyjmowanie bonów towarowych

Oferujemy:
-umowa cywilnoprawna z pełnym ZUSEM
-stawka godzinowa 11 zł/h netto.
- wynagrodzenie w formie tygodniowej, bądź miesięcznej do 15tego (decyzja podczas nawiązywania współpracy)

Wymagania:
- aktualna książeczka sanitarno epidemiologiczna
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
-dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin (w tym weekendy)

Słowa kluczowe:

Sprzedaż

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie