Kasjer/ka bez Ks. Sanepid

Dodano: 2018-06-02

Region: Zachodniopomorskie

Miasto: Szczecin

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Szczecin, Zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
- obsługa klientów;
- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych;
- terminowe wykonywanie zadań zleconych przez pracodawcę

Oferujemy:
- wynagrodzenie - stawkę godzinową;
- umowa zlecenie z pełnym ZUSem;
-możliwość cotygodniowej wypłaty wynagrodzenia;
- szkolenie z obsługi kasy fiskalnej- darmowe

*Oferta pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Wymagania:
- dyspozycyjność do podjęcia pracy;
- dobra organizacja pracy własnej

Słowa kluczowe:

Sprzedaż

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie