PRACOWNIK KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ pn-pt 6:00-14:00

Dodano: 2018-06-02

Region: Zachodniopomorskie

Miasto: Szczecin

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Szczecin, Zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie dokumentacji
- realizacja zamówień zgodnie ze standardami;
- kompletacja zamówień;
- dbałość o jakość i terminową realizację zamówień;

Oferujemy:
- wynagrodzenie z możliwością wypłat w systemie TYGODNIÓWEK;
- umowa zlecenie z pełnym ZUS-em;
- możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego

*Oferta pracy tymczasowej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Wymagania:
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (Sanepid);
- znajomość obsługi komputera;
- dyspozycyjność i zaangażowanie;
- komunikatywność i orientacja na klienta

Słowa kluczowe:

Praca fizyczna

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie