Wylata przed świętami - kasjer/ka 14,00 zł/h

Dodano: 2018-06-02

Region: Lubuskie

Miasto: Zielona Góra

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Zielona Góra, Lubuskie

Zakres obowiązków:
Oferujemy:
1. Pracę w godzinach ustalonych indywidualnie
2. Wypłatę w formie tygodniówek co czwartek
3. Stawka godzinowa 14zł brutto!
4. Możliwość pracy dodatkowej, bądź na stałe

Oferujemy:
Na co dzień zajmuje się:
1. Profesjonalnym przyjęciem i obsługą klienta,
2. Utrzymaniem dobrych relacji,
3. Wystawianie faktur
4. Obsługą kasy fiskalnej i rozliczeniem środków płatniczych.

Wymagania:
W zamian za:
1. Dyspozycyjność w godzinach popołudniowych i/lub w weekendy
2. Aktualna ks. Sanepid wraz z orzeczeniem o zdolności do pracy

Słowa kluczowe:

Sprzedaż

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie