Kasjer / Kasjerka

Dodano: 2018-06-02

Region: Pomorskie

Miasto: STAROGARD GDAŃSKI

Kategoria: Praca

Lokalizacja: STAROGARD GDAŃSKI, Pomorskie

Zakres obowiązków:
1. Profesjonalne przyjęcie i obsługa klienta
2. Obsługa kasy fiskalnej i rozliczenie środków płatniczych.

Oferujemy:
1. Umowa zlecenie z wynagrodzeniem wypłacanym co tydzień
2. Elastyczne godziny pracy - kwestia ustaleń
3. Wypłatę w formie tygodniówek
4. Stawka godzinowa
5. Zwrot części kosztów wyrobienia książeczki sanepid

Aplikacje prosimy składać mailowo m.ostiak@fallwork.pl lub telefonicznie 883-088-633

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork nr 6231
Prosimy o dopisanie klauzuli :
"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883 ze zm.)".
*oferta pracy tymczasowej

Wymagania:
1. Dyspozycyjność (mile widziana również w weekendy)
2. Aktualna ks. Sanepid
3. Obowiązkowość i zaangażowanie

Słowa kluczowe:

Sprzedaż

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie