Towarowanie – wypłata przed świętami (tygodniówki) Zielona Góra

Dodano: 2018-06-02

Region: Lubuskie

Miasto: Zielona Góra

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Zielona Góra, Lubuskie

Zakres obowiązków:
Poszukujemy kandydatów do pracy na hali na różnych działach do jednego ze sklepów na ul. Gorzowskiej

Oferujemy:
Oferujemy:
-proste obowiązki
-prace zmianową w godzinach otwarcia sklepu
-wykładanie towaru na półki i sprawdzanie dat ważności produktów, możliwa obsługa działów
-wynagrodzenie podstawowe 11,50 zł/h netto
-tygodniowy system wypłat , bądź miesięczny- do wyboru
- szybka wypłata przed Świętami
- wybranie dowolnych dni i godzin pracy za pomocą panelu pracownika

Osoby zainteresowane podjęciem pracy od zaraz zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr Tel: 790790446

Wymagania:
Wymagamy:
- dyspozycyjności do pracy stałej, bądź dorywczej od zaraz
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna WYMÓG KONIECZNY
- pełnoletniość

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie