Pracownik marketu Wrocław CH Korona (tygodniówki) 17,00zł/h

Dodano: 2018-06-02

Region: Dolnośląskie

Miasto: Wrocław

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie

Zakres obowiązków:
ZADANIA:
- wykładanie towaru na półki nabiał, mrożonki
- skanowanie produktu
- prace pomocnicze

Oferujemy:
OFERUJEMY:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- wynagrodzenie wypłacamy CO TYDZIEŃ lub miesięcznie do 15go każdego miesiąca
- atrakcyjna stawka godzinowa 17,00 zł/h

Osoby chętne prosimy o przesyłanie swoich aplikacji za pośrednictwem portalu lub bezpośredni kontakt 790790446

Wymagania:
WYMAGANIA:
- aktualna książeczka sanepidu
- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku to soboty w godz. 7-15

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie