Pracownik Marketu/Kasjer

Dodano: 2018-06-02

Region: Podlaskie

Miasto: Białystok

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Białystok, Podlaskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów na stanowisku kasjerskim lub hali w markecie.
Praca zmianowa.
Szukamy osób, które chcą podjąć pracę na dłuższy okres czasu.

Oferujemy:
Wypłaty w formie tygodniówek.
Konkurencyjną stawkę godzinową na umowę zlecenie.
Szkolenie dla osób bez doświadczenia.
Miłą atmosferę w przyjaznym zespole.

KONTAKT TELEFONICZNY: 533-772-575 lub 883-993-302

Wymagania:
Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Oczekujemy zaangażowania w pracę, uczciwości i punktualności.

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie