Kasjerów/Sprzedawców - wypłaty tygodniowe w markecie w Ostródzie

Dodano: 2018-06-02

Region: Warmińsko-Mazurskie

Miasto: Ostróda

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Ostróda, Warmińsko-Mazurskie

Zakres obowiązków:
- praca na stanowisku kasjerskim lub przy wykładaniu towaru
- praca w zmianach
- elastyczny grafik

Oferujemy:
- szkolenie dla osób bez doświadczenia
- wypłaty w formie tygodniówek bądź miesięczne
- umowę zlecenie
- konkurencyjną stawkę godzinową
- pracę w przyjaznym zespole

KONTAKT TELEFONICZNY: 533-772-575 lub 22 440-57-07

Wymagania:
- łatwość nawiązywania kontaktu
- życzliwość, uczciwość i uprzejmość
- aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie