Szlifierz maszyn konwencjonalnych - Poznań

Dodano: 2018-06-02

Region: Wielkopolskie

Miasto: Poznań

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Do zadań pracownika należeć będzie wykonywanie prac z zakresu:

• Precyzyjnego szlifowania noży poligraficznych

Oferujemy:
• Zatrudnienie bezpośrednie w pełnym wymiarze czasu pracy
• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania
• Pracę z jednej zmianie 7.30-15.30 (pn-pt), możliwość objęcia niektórych sobót

Wymagania:
• Umiejętność obsługi maszyn
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość procesów obróbki skrawaniem
• Dokładność i precyzja w zakresie wykonywania zadań
• Umiejętność obsługi narzędzi mierniczych
• Dobra organizacja pracy
• Wykształcenie zawodowe/techniczne
• Gotowość do pracy w jednej zmianie

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie