Operator wózka widłowego - bez doświadczenia

Dodano: 2018-06-09

Region: Wielkopolskie

Miasto: Poznań

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Obowiązki:
- zawożenie – przywożenie materiałów z/do produkcji
- sprawdzanie zgodności towaru
- układanie towaru na paletach
-przygotowanie towaru do wysyłki
- prace przy komputerze
- sporządzanie dokumentacji magazynowej

Oferujemy:
Oferujemy:
- bezpłatny dojazd
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 20zł/h + 20%/h za godz nocne + 100% nadgodzina
- premie do 300zł
- możliwość zdobycia doświadczenia w zakładzie produkcyjnym
- umowę o prace

Wymagania:
Wymagania:
- UPRAWNIENIA NA WÓZEK WIDŁOWY
- zdolności manualne i sprawność fizyczna
- nie wymagamy doświadczenia!!

Słowa kluczowe:

Praca fizyczna

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie