POSZUKUJEMY WYKŁADOWCÓW / TRENERÓW DO PROWADZENIA ZAJĘĆ NA KURSACH ZAWO...

Dodano: 2018-06-13

Region: mazowieckie

Miasto:

Kategoria: praca

POSZUKUJEMY WYKŁADOWCÓW / TRENERÓW DO PROWADZENIA ZAJĘĆ NA KURSACH ZAWODOWYCH.

POSZUKUJEMY WYKŁADOWCÓW / TRENERÓW DO PROWADZENIA ZAJĘĆ W RAMACH KURSÓW ZAWODOWYCH Z ZAKRESU:

- szkolenia na przewóz rzeczy, osób (Kwalifikacja, szkolenia okresowe),
- szkolenia ADR (podstawy, cysterny),
- szkolenia operatorów maszyn budowlanych i drogowych (koparki, ładowarki, spycharki i inne).
- szkolenia z urządzeń Transportu Bliskiego UDT (podesty, żurawie, wózki jezdniowe, suwnice).

Zakres obowiązków:

– Prowadzenie zajęć w formie wykładów i ćwiczeń.

Wymagania:

Od trenera oczekujemy: wiedzy merytorycznej, uprawnień doradcy ADR ( w przypadku szkoleń ADR), kultury osobistej, zaangażowania, sumienności, profesjonalizmu.

Oferujemy:

Pracę dodatkową w soboty i niedziele oraz w tygodniu również po godzinie 15:00.

Praca na terenie województwa mazowieckiego oraz podlaskiego.

Praca stała w miłym zespole z możliwością rozwoju.

Aplikacje prosimy składać: dyrektor@kursylektor.pl

Słowa kluczowe:

kursy, praca, szkolenia

Kontakt w sprawie ogłszenia:

513187444

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie