Mechanik samochodowy - niemieckie warunki zatrudnienia

Dodano: 2018-06-13

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: praca

Agencja Zatrudnienia Lupa-Personal (o nr certyfikatu: HR 21670) dla
swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Niemcy - Braunlingen

Opis stanowiska:
- naprawa samochodów
- obsługa sprzętu diagnostycznego
- badania okresowe i wymiana płynów eksploatacyjnych

Wymagania:
- podstawowa znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w/w zawodzie
- mile widziane świadectwo ukończenia szkoły w zawodzie mechanik

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny (urlopowe i świąteczne)
- atrakcyjne wynagrodzenie

Słowa kluczowe:

mechanik samochodowy

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem
doświadczenia na adres mailowy profil@lupa-personal.de
W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: MECH/DE/2018

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie