Praca w NGK Ceramics - Operator linii produkcyjnej (nr ref. 51/12/KTPT/JE)

Dodano: 2018-06-14

Region: śląskie

Miasto: Gliwice

Kategoria: praca

Work Express Sp. z o.o. (Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116) dla swojego Klienta, poszukuje osób na stanowisko:

Operator linii produkcyjnej (sekcja piece)- NGK Ceramics

Miejsce pracy: Gliwice

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej;
- wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe;
- sumienność, zdolności manualne, precyzja;
- dyspozycyjność;
- spostrzegawczość;
- umiejętność pracy w grupie;
- umiejętność stosowania się do zasad;
- motywacja do pracy na produkcji.

Pożądane:

Obowiązki:
- obsługa linii produkcyjnej i maszyn;
- stosowanie się do przepisów i norm;
- dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
- pełny etat;
- pracę w systemie II-zmianowym (7:00-19:00, 19:00-7:00);
- atrakcyjne wynagrodzenie + miesięczne premie;
- kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną;
- bezpłatny dojazd z Gliwic i Zabrza;
- pracę w miłej atmosferze;
- kontakt z najnowocześniejszymi technologiami;
- możliwości rozwoju.

Klauzula informacyjna:
Administratorem danych osobowych jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Sky Tower, ul. Gwiaździsta 66.
W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych przez spółki zależne i powiązane z Work Service S.A. administratorami danych osobowych są również: Finance Care Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Industry Personnel Services Sp. o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Krajowe Centrum Pracy Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Sellpro Sp. o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Murckowska 14; Work Service International Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66.
Dane przetwarzane są przez administratorów w celach: rekrutacji / zatrudnienia/ udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wykonania umowy lub/i nawiązania kontaktu. Każdy ma prawo do wglądu w swoje dane oraz by je poprawiać. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. W każdym momencie możesz wycofać swoją zgodę.

Słowa kluczowe:

Produkcja

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Work Express Sp. z o.o.

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie