Nauczyciel przedszkolny / Warszawa Wilanów / wrzesień 2018

Dodano: 2018-06-14

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: Praca

Lubisz pracę z dziećmi i chciałbyś/ałabyś pracować w renomowanym dwujęzycznym przedszkolu w Warszawie? Już dziś skontaktuj się z ProworkPL i prześlij do nas swoje CV!

Lokalizacja: Wilanów /Warszawa, mazowieckie, Polska
Termin rozpoczęcia: wrzesień 2018
Typ umowy: Stała praca
Wynagrodzenie: do 3000 zł netto mies.

Opis stanowiska:
Klient ProworkPL, renomowane przedszkole w Wilanowie zatrudni pogodnych i kochających pracę z dziećmi kandydatów do pracy jako Nauczyciel wychowaca w przedszkolu. Praca w przedszkolu na pełen etat – 40 godzin tyg., pon.-pt. Mile widzane zainteresowanie metodą Montessori i chęć własnego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Mile widziani studenci ostatnich lat pedagogiki przedszkolnej/ wczesnoszkolnej.

Wymagania: ukończone studia na kierunku pedagogiki przedszkolnej/ wczesnoszkolnej lub studenci ostatniego roku studiów kierunkowych pasja do pracy z dziećmi i gotowość do rozwoju i podwyższania swoich kwalifikacji wysoka kultura osobista

Oferujemy: okres pracy: minimum 1 rok wynagrodzenie: 2300-3000 zł mies. netto w zależności od kwalifikacji i doświadczenia praca stała - etat (40 godz. / tyg.). forma zatrudnienia: umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą

Procedura rekrutacyjna:
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy rejestrację na stronie www.prowork.pl i aplikowanie na wybrane oferty pracy w branży edukacja, praca dla nauczycieli w Warszawie
Po otrzymaniu rejestarcji skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i przedstawimy Ci potencjalne oferty pracy jako nauczyciel w przedszkolu czy szkole w Warszawie.
ProworkPL - rekrutacja nauczycieli dla prywatnych szkół i przedszkoli w Warszawie i w całej Polsce.

Słowa kluczowe:

Opieka nad dziećmi - domem (PL)

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Prowork

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie