Nauczyciel przedszkolny praca Prywatne przedszkole Radom wrzesień 2018

Ogłoszenie nr: 2203632, przeglądano: 17 razy.


Dodano: 2018-06-14

Region: mazowieckie

Miasto: Radom

Kategoria: Praca

Nauczyciel przedszkolny praca Prywatne przedszkole Radom wrzesień 2018

Prywatne dwujęzyczne przedszkole w Radomiu zatrudni nauczyciela /wychowawcę z wykształceniem kierunkowym / Pedagogika przedszkolna. Pracuj w dwujęzycznym przedszkolu w Radomiu i dołącz do zespołu! Zarejestruj sie na www.prowork.pl Praca dla nauczycieli i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli! Zaplanuj Twoją karierę jako nauczyciel w prywatnym dwujęzycznym przedszkolu i zdobtywaj nowe doświadczenia.

Lokalizacja: radom, mazowieckie, Polska
Termin rozpoczęcia: wrzesień 2018
Typ umowy: Stała praca
Wynagrodzenie: 3000 zł brutto/mies

Opis stanowiska:
Klient ProworkPL, dwujęzyczne prywatne przedszkole w Radomiu zatrudni pogodnych i kochających pracę z dziećmi nauczycieli, którzy dołączą do rozwijającego się zespołu. Praca w przedszkolu na pełen etat – 40 godzin tyg., pon.-pt.. Wymagane jest wykształcenie kierunkowe aby podjąć pracę jako nauczyciel /wychowawca w przedszkolu. Mile widziani studenci ostatniego roku pedagogiki przedszkolnej.

Wymagania:
Wymagania do podjęcia pracy jako nauczyciel w przedszkolu: dyplom z pedagogiki przedszkolnej/ lub pokrewne wykształcenie studenci ostatniego roku studiów również mile widziani wysoka kultura osobista i zaangażowanie w prace z dziećmi gotowość do podjęcia pracy w Radomiu na min 1 rok.

Oferujemy: wynagrodzenie: ok 3000 zł mies. brutto/ do ustalenia w zależności od kwalifikacji i doświadczenia umowa o pracę/ kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą - etat (40 godz. / tyg.). praca w rozwijającym się zespole

Procedura rekrutacyjna:
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Polsce, kontakt: Anna Kaczorowska. Po otrzymaniu Twojej rejestracji skontaktujemy się z Toba telefonicznie i omówimy najlepsze dla Ciebie oferty pracy jako nauczyciel w szkole czy przedszkoly, oraz pomożemy Ci w umówieniu sie na rozmowę kwalifikacyjna/ interview z Pracodawcą! Zarejestruj sie na www.proowrk.pl i aplikuj na najlepsze oferty pracy dla nauczycieli! ProworkPl Praca dla nauczycieli!Słowa kluczowe:

Opieka nad dziećmi - domem (PL)Kontakt w sprawie ogłszenia:

ProworkWyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

ogloszenia.e-gratka.info us.scutt.eu scutt.eu de.scutt.eu