Kasjer/ka w galerii M1

Dodano: 2018-06-14

Region: Wielkopolskie

Miasto: Poznań

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
- spakowanie pierwszego produkctu Klienta
- realizacja bonów towarowych
- obsługa kasy dotykowej

Oferujemy:
-zatrudnienie na umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS
- stabilne zatrudnienie od zaraz
- stawka godzinowa
- wypłata W KAŻDĄ ŚRODĘ , bądź miesięczna.

Wymagania:
- aktualna ks. sanepid wraz z orzeczeniem do celów sanitarno- epidemiologicznych wymóg konieczny
- dyspozycyjnośc w pełnym wymiarze godzin, bądź typowo dorywczo, praca od 5 do 12 godzin dziennie w zależności od dyspozycyjności
- własny dojazd do galerii M1

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie