Pracownik działu Ryby - tygodniówki

Dodano: 2018-06-15

Region: Lubuskie

Miasto: Zielona Góra

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Zielona Góra, Lubuskie

Zakres obowiązków:
Obowiązki:
- obsługa klienta
- ważenie produktu
- wykładanie produktu na półki

Oferujemy:
Oferujemy:
- ZATRUDNIENIE OD ZARAZ
- umowa cywilnoprawna z pełnym ZUSEM
- stawka godzinowa
- wynagrodzenie w formie tygodniowej, bądź miesięcznej do 15tego (decyzja podczas nawiązywania współpracy)
- zatrudnienie w ciągu 10 minut

Cv proszę przesyłam poprzez portal lub zgłaszać się osobiście pod nr Tel 790790446

Wymagania:
Wymagania:
- aktualna książeczka sanitarno epidemiologiczna - wymóg konieczny
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- dyspozycyjność do pracy w w godzinach otwarcia sklepu

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie