Pracownik biurowy (z orzeczeniem)

Dodano: 2018-06-15

Region: dolnośląskie

Miasto: Świdnica

Kategoria: praca

Grupa AF sp. z o. o. odpowiada za kreację wizerunku i marketing średnich, dużych firm. Jako firma składająca się głównie z osób z niepełnosprawnością, włączając w to samego założyciela, promujemy wizerunek osób niepełnosprawnych jako ludzi zdolnych do konkurencji na otwartym rynku, podejmując się najtrudniejszych zadań.
Grupa AF to marka specjalizująca się w kompleksowym wsparciu firm w zakresie IT, marketingu i doradztwa biznesowego. Prowadzimy projekty i wdrażamy rozwiązania, pomagając firmom zwiększać konkurencyjność, podnosić efektywność działania oraz realizować założone cele.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Świdnica

Opis stanowiska:
- zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura,
- prowadzenie korespondencji firmowej,
- dbałość o prawidłowy obieg dokumentów,
- prowadzenie korespondencji e-mailowej,
- obsługa urządzeń biurowych,
- zapewnienie prawidłowego przepływu informacji,
- udział w prowadzonych projektach

Wymagania:
- posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności
- znajomość podstaw administracji
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych, komputera oraz Pakietu Office
- umiejętność szybkiego reagowania i rozwiązywania problemów
- rzetelność i sumienność
- dobra organizacja pracy

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie,
- praca na cały etat,
- umowa o pracę,
- praca w biurze,
- e-booki i szkolenia,
- ciekawą pracę, za którą zostaniesz doceniony,
- możliwość rozwoju w przyjaznej atmosferze,
- współpracę z młodym, ale doświadczonym zespołem,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres kariera@grupaaf.pl

Prosimy o podanie informacji o posiadanym stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Słowa kluczowe:

orzeczenie

Kontakt w sprawie ogłszenia:

orzeczenie

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie