Specjalista ds kadr

Dodano: 2018-06-15

Region: kujawsko-pomorskie

Miasto: Golub-Dobrzyń

Kategoria: praca

Dla naszego partnera biznesowego, firmy BSB Poland Sp. z o. o., która jest profesjonalnym wykonawcą konstrukcji i detali stalowych oraz aluminiowych. Wykonujemy usługi w zakresie cięcia laserowego, gięcia i spawania wszystkimi metodami.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. kadr
Miejsce pracy: Ciechocin (pow. golubsko-dobrzyński)

Obowiązki:
- Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz zmian w warunkach pracy i płacy (w firmie zatrudniającej około 280 osób),
- Prowadzenie akt osobowych
- Koordynowanie i rozliczanie spraw związanych z benefitami pracowniczymi,
- Przygotowywanie cyklicznych raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy
- Nadzorowanie działań związanych z RODO
- Nadzorowanie harmonogramów i ewidencja czasu pracy
- Bieżące wsparcie merytoryczne pracowników i osób kierujących pracownikami w zakresie Prawa Pracy

Wymagania:
- Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
- Mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego Symfonia
- Umiejętność naliczania płac będzie atutem
- Dobra znajomość Pakietu MS Office ( w tym excel)
- Bardzo dobra teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień kadrowych
- Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych oraz analitycznego myślenia
- Umiejętność efektywnej pracy w zespole

Oferujemy:
- Stabilną pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
- Przyjazną atmosferę pracy
- Atrakcyjne warunki finansowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres kariera@grupaaf.pl

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Słowa kluczowe:

kadry

Kontakt w sprawie ogłszenia:

kariera@grupaaf.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie