Kasjer Sprzedawca Aleja Bielany

Dodano: 2018-06-23

Region: dolnośląskie

Miasto:

Kategoria: praca

Tiger Warsaw
Flying Tiger Copenhagen to popularna i szybko rozwijająca się, duńska sieć ponad 900 sklepów designerskich w 30 krajach. Oferujemy oryginalny, stale zmieniający się asortyment produktów własnego projektu i własnej marki w przystępnych, okrągłych cenach. 80% spośród naszych produktów kosztuje poniżej 10 zł.
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Obowiązki:
profesjonalna obsługa klienta, dbanie o estetyczny wygląd sklepu, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o należytą ekspozycję towarów, realizacja założonych celów sprzedażowych, gotowość do pracy fizycznej przy przyjmowaniu dostaw i rozkładaniu towaru.

Wymagania:

poczucie humoru. umiejętność współpracy w zespole, wysoka kultura osobista,
łatwość w nawiązywaniu kontaktów, gotowość do pracy w systemie zmianowym mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta ;)

Oferujemy:
umowę o pracę benefity: multisport, prywatna opieka zdrowotna, system premiowy, zniżki pracownicze, możliwość rozwoju zawodowego. pracę, którą można łączyć z zabawą. ;)

Słowa kluczowe:

sprzedaż

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie