Territory Sales Manager

Dodano: 2018-06-29

Region: podkarpackie

Miasto:

Kategoria: praca

Rawex Dental Sp.zo.o. Sp.k.
Dystrybucja materiałów stomatologicznych i implantologicznych

Obowiązki:

rozwój sprzedaży na terenie woj. Śląskiego, małopolskiego, Świętokrzystkiego, podkarpackiego budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z klientami aktywne pozyskiwanie nowych klientów w regionie budowanie i umacnianie wizerunku firmy realizację planów sprzedaży

Wymagania:

łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów umiejętności negocjacyjne; wytrwałość oraz konsekwencja w działaniu; wykształcenie min. średnie; prawo jazdy kat. B; znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe oraz premie; kompleksowy program wdrożenia do pracy; pracę w rozwijającej się firmie narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon komórkowy)

Słowa kluczowe:

sprzedaż

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie