Marley - młody, piękny labo-łobuz do adopcji

Ogłoszenie nr: 2204579, przeglądano: 81 razy.


Dodano: 2018-07-05

Region: łódzkie

Miasto: Łódź

Kategoria: zwierzęta

Marley - młody, piękny labo-łobuz do adopcji

Jaki jest piękny, każdy widzi. Swoje problemy zdrowotne ma za sobą, natomiast dalej o stawy dbać trzeba. Wizyty kontrolne u ortopedów i zdjęcia rtg, dobre suplementy na stawy obowiązkowe, spacery z pływaniem w repertuarze również potrzebne. Maniutek, bo tak zdrobniale mówimy do tego oszołoma rozrabiaki, na spacerach wieczne psie dziecko, człowiek przy psiakach mógłby dla niego nie istnieć. Agresji w nim zero, pięknie wykonuje komendy takie jak siad, stój czy poproś. Wizyta u weterynarza nie jest żadnym problemem, a wręcz miłym towarzyskim spotkaniem. Jazda samochodem również idzie bez żadnego problemu. Zabawki męczące umysł psiaka rozpracowuje w moment. Jeść lubi jak to każdy Lab, ale ze względu na stawy trzeba się pilnować, bo żebradorzyć potrafi doskonale. Typ to taki, że za piłką pobiega, a i na kolanka wejdzie (przynajmniej zmieścić się spróbuje). Koty, króliki, świnki, papugi czy malutkie pieski są tylko do wąchanka i patrzenia, i krzywdy nie zrobi. Dzieci?? Żadnego problemu przy mądrze funkcjonujących rodzicach. Niestety Maniuś nie czuje swoich gabarytów i niechcący może przewrócić lub położyć się na dziecku - wiemy z własnego doświadczenia.
Wszystko byłoby takie cudowne jak i jego piękne oczka, ale nie dajcie się zwieść tym maślanym oczyskom :) Marley, ze względu na swoje stawy i operacje, oraz niszczycielski charakter był przyzwyczajony do kennela, jego miejsce, jego azyl.
Jakiego właściciela potrzebuje? Mającego przede wszystkim dla niego czas! Może i kenel jest dobrym rozwiązaniem, ale 8-10 h siedzenia tam przy jego temperamencie powoduje szereg zniszczeń wszystkiego co z kenelu się znajduje. Maniuś uwielbia towarzystwo innych psów, najlepiej, jeśli w jego nowym domku byłby inny większy psiak, z którym mógłby potargać się za "uszy". Uwielbia on spać wtulony w poduszki lub innego psiego przyjaciela. Teraz, gdy już może wychodzić na długie spacery, wreszcie ma okazję spożytkować swoją młodzieńczą energię, której ma w nadmiarze.
Jeśli tylko masz dla niego czas i wiele zrozumienia, co do psich odpałów i masz już w domu psiego kompana, który mógłby zaprzyjaźnić się z Marleyem, on na pewno odwdzięczyć się wielką labradorowa miłością.
Jesteś zainteresowany adopcją tego słodziaka, wypełnij ankietę: http://labradory.info.pl/ankieta/Słowa kluczowe:

adopcja, adoptuję, labrador, labradory, marleyKontakt w sprawie ogłszenia:

Agnieszka 660 455 051
ogloszenia@labradory.info
http://labradory.info/viewtopic.php?p=1088336Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs