Młodszy Specjalista/Specjalista - Departament Rozwoju Kadr w Przedsiębio...

Dodano: 2018-07-07

Region: Mazowieckie

Miasto: Warszawa

Kategoria: Praca

Młodszy Specjalista/Specjalista - Departament Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach

Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Zakres obowiązków:
1. Monitorowanie realizacji projektów dofinansowanych w ramach działań POWER 2014-2020, w tym weryfikacja wniosków o płatność, akceptacja produktów powstałych w wyniku realizacji projektów oraz ocena i zatwierdzanie zmian w projektach zgłaszanych przez Beneficjentów.
2. Obsługa Systemu Obsługi Wniosków Aplikacyjnych w POWER 2014-2020 (SOWA) oraz SL 2014.

Oferujemy:
Umowę o pracę
Zatrudnienie w centrum Warszawy
Możliwość rozwoju w renomowanej instytucji o profilu finansowym

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wymagania:
[u]Wymagania konieczne: [/u]
Wykształcenie wyższe
Minimum rok doświadczenia zawodowego
Dobra znajomość zagadnień związanych z wdrażaniem funduszy strukturalnych w okresie 2014-2020, w szczególności programów finansowych z EFS.
Bardzo dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office
Umiejętność analitycznego myślenia oraz formułowania i wyciągania wniosków, dobra organizacja czasu pracy

[u]Wymagania pożądane:[/u]
Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, finansów i prawa
Doświadczenie zawodowe we wdrażaniu lub rozliczaniu projektów współfinansowanych z EFS – min. 1 rok
Znajomość zagadnień z zakresu rozwoju przedsiębiorczości oraz kształcenia formalnego, pozaformalnego i nieformalnego
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Podstawowa znajomość SL/SOWA

Słowa kluczowe:

Administracja biurowa

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie