Kasjer/ka- praca od zaraz

Dodano: 2018-07-07

Region: Kujawsko-Pomorskie

Miasto: Toruń

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Zakres obowiązków:
Obowiązki na stanowisku:
- obsługa klientów;
- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych;
- terminowe wykonywanie zadań zleconych przez pracodawcę;

Oferujemy:
Oferujemy:
- wynagrodzenie - stawkę godzinową
- umowa zlecenie z pełnym ZUSem;
- cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia;
- szkolenie z obsługi kasy fiskalnej – wliczane do czasu pracy
- zatrudnienie w ciągu 10 minut
- praca od zaraz

Proszę o dołącznie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Wymagania:
Wymagania:
- dyspozycyjność do podjęcia pracy

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie