Sprzedawca bez ks. sanepid

Dodano: 2018-07-07

Region: Kujawsko-Pomorskie

Miasto: Toruń

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Zakres obowiązków:
OBOWIĄZKI:
– realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych,

Oferujemy:
ZAPEWNIAMY:
- cotygodniowe wynagrodzenie w każdy piątek, bądź miesięcznie do 10-tego.
- atrakcyjną stawkę godzinową
- darmowe szkolenie z obsługi kasy fiskalnej,
- elastyczne godziny pracy- może to być praca na stałe jak i dorywcza.
-umowę z pełnymi składkami ZUS
- możliwość umowy o pracę po okresie próbnym
- zatrudnienie od zaraz w ciągu 10 minut

Wymagania:
WYMAGANIA:
- brak przeciwwskazań do pracy
- dyspozycyjność w godzinach porannych i popołudniowych

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie