Pracownik działu tradycja- TYGODNIÓWKI!

Dodano: 2018-07-07

Region: Mazowieckie

Miasto: Warszawa

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Zakres obowiązków:
- praca na dziale tradycja,
- obsługa Klientów sklepu,
- utrzymywanie czystości na miejscu pracy.
- wykładaniu towaru na sklepie- obsługa wagi i krajalnicy

Oferujemy:
Oferujemy :
– atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień !
- zatrudnienie online bez wyjścia z domu !
– stabilne zatrudnienie
– pracę w firmie o wysokiej dbałości o prawa pracownicze
- wyplata tygodniowa!
- stawka godzinowa

Wymagania:
Wymagane:
- dyspozycyjność w tygodniu lub weekendy 6-14/14-22/13-21
- pełnoletniość,
- posiadanie aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych,

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie