Pracownik fizyczny

Dodano: 2018-07-07

Region: Wielkopolskie

Miasto: Poznań

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
• praca przy maszynie
• załadunek profili okiennych na inne działy
• wizualna kontrola jakościowa wytłoczonych profili
• odpowiedzialność za porządek w halach produkcyjnych

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + do 500 zł premii uznaniowej;
• dodatek z tytułu pracy w nocy, płatny system nadgodzin;
• zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę;
• pracę w systemie III zmianowym;

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
• Wysoka motywacja do pracy
• Gotowość do podjęcia pracy w systemie IV-brygadowym
• Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV lub zgłoszenia telefoniczne pod nr Tel 790 - pokaż numer telefonu -

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy nr 6231
*oferta pracy tymczasowej
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Słowa kluczowe:

Produkcja

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie