Opiekun Handlowy

Dodano: 2018-07-10

Region: wielkopolskie

Miasto: Poznań

Kategoria: praca

BIURO STYL SP. Z O. O.
BIURO STYL SP. Z O. O. z siedzibą w Poznaniu poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
realizacja planów sprzedażowych aktywne pozyskiwanie nowych klientów obsługa obecnych klientów dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:
umiejętność pracy w zespole umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i swobodnej rozmowy z partnerem biznesowym samodzielność i sumienność
zaangażowanie i kreatywność w realizacji powierzonych zadań wysoka kultura osobista

Oferujemy:
umowę o pracę program wdrożeniowy na start oraz stały rozwój (szkolenia produktowe i handlowe) interesującą pracę w dynamicznym zespole i nowoczesnej, rozwijającej się firmie atrakcyjne wynagrodzenie
benefity: Multisport, profesjonalne szkolenia, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny

Słowa kluczowe:

doradztwo/konsulting

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie