Spedytor międzynarodowy

Dodano: 2018-07-11

Region: wielkopolskie

Miasto: Gniezno

Kategoria: praca

Pisarek-TSL
Pisarek TSL to Gnieźnieńska firma działająca w obszarze transport - spedycja - logistyka. Cenimy ludzi, ich emocje oraz zaangarzowanie.
Miejsce pracy: Gniezno

Obowiązki:
Spedytor międzynarodowy na terenie UE, FTL/LTL oraz aktywne pozyskiwanie kontrahentów.

Wymagania:
wiedza w zakresie realizacji transportu, umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
kreatywność oraz umiejętność podejmowania szybkich decyzji, umiejętność dobrej organizacji pracy.

Obowiązki:

planowanie i organizowanie transportów, wyjazdów kierowców, przygotowywanie i obsługa dokumentacji związanej z wyjazdami, koordynacja pracy kierowców, monitorowanie realizacji codziennego planu, dbanie o terminowość dostaw, przyjmowanie zleceń, aktywny udział na giełdzie transportowej (głównie TimoCom) aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych zapewnienie odpowiednich środków transportowych w celu realizacji zleceń Klientów kontrola przebiegu procesu transportowego rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas realizacji zleceń budowanie prawidłowych relacji z Klientami oraz Przewoźnikami utrzymanie wysokiej jakości świadczonych usług
zapewnienie prawidłowego przepływu informacji oraz dokumentów raportowanie

Oferujemy:
Praca na pałny etat od 8 do 16 w dobrej atmosferze, miejsce pracy Gniezno Aleje Reymonta. Możliwość systemu prowuzyjnego.

Słowa kluczowe:

logistyka/spedycja/dystrybucja

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Pisarek-TSL

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie