Pielęgniarka UK praca dom opieki Somerset 17 funtow/godz PILNIE

Ogłoszenie nr: 2204983, przeglądano: 12 razy.


Dodano: 2018-07-13

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: Praca

Pielęgniarka UK praca dom opieki Somerset 17 funtow/godz PILNIE

Praca dla pielęgniarki, Anglia! Klient Prowork.PL, dom opieki w hrabstwie Somerset zatrudni pielęgniarkę do pracy z osobami starszymi. Kameralny, komfortowy dom opieki w płd -zach. Anglii Jeśli chcesz podjąć stabilną pracę w Anglii w przyjaznym i profesjonalnym środowisku - jako pielęgniarka, zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na wybrane oferty pracy dla pielęgniarek w Anglii.

Lokalizacja: Somerset, Wielka Brytania
Termin rozpoczęcia: sierpień 2018
Typ umowy: Stała praca
Wynagrodzenie: 17 funtów brutto/ godz.

Opis stanowiska:
Brytyjski pracodawca, dom opieki o wysokim standardzie usług zatrudni pilnie pielęgniarkę z uprawnieniami do pracy z osobami starszymi. Dom opieki zlokalizowany jest w spokojnym miejscu w hrabstwie Somerset/ rejon Bridgewater. Pracodawca pomożę w relokacji i znalezieniu zamieszkanie
pobliżu miejsca pracy.
Jeśli masz kwalifikacje jako pielęgniarka / RGN registred nurse – zapewniamy pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarka lub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii.
Oferta skierowana do osób przebywających w Polsce jak i mieszkających już w UK. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim przez Skype. Rozpoczęcie pracy pilnie od Sierpień 2018 lub do ustalenia. Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim/ właściciel domu opieki.

Wymagania: dobra znajomość języka angielskiego do podjęcia pracy jako pielęgniarka dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwa (licencjat lub magister) rejestracja NMC/RGN nurse (osoby bez rejestracji/ w trakcie procesu rejestracji mogą podjąć pracę jako opiekun osoby starszej lub nurse assistant).
Gotowość do podjęcia stałej pracy w UK od sierpnia/września 2018

Oferujemy:
Stały kontrakt i umowa o pracę (etat min. 35 godzin tygodniowo).
Wynagrodzenie: od 17.00 funtów brutto godz. weekendy /wyższe stawki
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim
Możliwość szkoleń i podwyższania kwalifikacji zawodowych
Zamieszkanie: zapewnione przez pracodawcę
Prowork.PL oferuje wiele innych ofert dla pielęgniarek w Wielkiej Brytanii. Oferujemy pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i przeprowadzce do UK oraz pomoc w znalezieniu stabilnej pracy w Wielkiej Brytanii i podpisanie kontraktu bezpośrednio z pracodawcą. Jak znaleźć dobrą pracę jako pielęgniarka w Wielkiej Brytanii? Skontaktuj się z Prowork.PL o podaj swoje preferencje odnośnie lokalizacji i poszukiwanej pracy w UK.

Procedura rekrutacyjna:
Jeśli szukasz pracy jako pielęgniarz/pielęgniarka w Anglii, zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na aktulane oferty pracy w branży medycznej w Wielkiej Brytanii. Domy opieki i szpitale w UK zatrudnią pielęgniarki z angielskim i rejestracją w brytyjskich izbach pielęgniarkich (NMC) Zobacz nowe oferty pracy dla pielęgniarek na ProworkPl.Słowa kluczowe:

Opieka medyczna (domy opieki - szpitale)Kontakt w sprawie ogłszenia:

ProworkWyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

ogloszenia.e-gratka.info us.scutt.eu scutt.eu de.scutt.eu