Junior Nanny praca Bulle Szwajcaria wrzesień 2018

Dodano: 2018-07-13

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: Praca

Świetna oferta pracy jako JUNIOR nanny live-in w Szwajcarii od września 2018. Prowork.Pl w imieniu klienta ze Szwajcarii poszukuje kandydatow do pracy jako Junior Nanny w Bulle. Wymagane doświadczenie w opiece nad dziećmi oraz dobry angielski. Mile widziane poprzednie doświadczenie jako niania lub Au pair w USA czy UK. Jeśli chcesz pracować jako junior nanny w Szwajcarii zarejestruj się na proworkpl i przyślij CV. Aplikuj na wybrane oferty pracy jako niania w w Szwajcarii aby umówić się na rozmowę Skype z pracodawcą.

Lokalizacja: Bulle, Szwajcaria
Termin rozpoczęcia: wrzesień 2018
Typ umowy: Stała praca
Wynagrodzenie: 3093 CHF brutto/miesięcznie

Opis stanowiska:
Klient Prowork.PL, szwajcarska rodzina z Bulle zatrudni entuzjastyczną i kochającą dzieci osobę do pracy jako junior nanny dla 4 i 7 letnich chłopców. Główne obowiązki: wożenie chłopca do przedszkola, gry, zabawy, pomoc w drobnych pracach domowych oraz przygotowaniu posiłku itp.. Oferta pracy z zamieszkaniem /live in junior nanny rodziny w Szwajcarii. B. mile widziana z doświadczeniem jako niania czy Au pair w USA lub Wielkeij Brytanii, ewentualnie osoba studiująca pedagogikę. Pracodawca zapewnia b. dobrfe niezależne warunki zamieszkania - własne studio z kuchnią i niezależnym wejściem.

Rozpoczęcie pracy - wrzesień 2018

Wymagania:
Doświadczenie poparte referencjami w pracy jako au pair czy nainia, nauczyciel
Doby angielski
Wymagane prawo jazdy
Gotowość do podjęcia pracy jako junior nanny w Szwajcarii z zamieszkaniem
Mile widziane doświadczenie au pair za granicą

Oferujemy:
Praca na podstawie umowy o pracę – etat 35 godz./tyg.
Stały kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą szwajcarskim
Ubezpieczenie i urlop wypoczynkowy (ok. 4 tyg. rocznie) zapewnione zamieszkanie i wyżywienie
Przelot z Polski do Szwajcarii opłacony przez rodzinę

Procedura rekrutacyjna:
Jeśli masz doświadczenie jako niania czy Au Pair i chcesz pracować w Szwajcarii od września 2018, zarejestruj się na www.prowork.pl i prześlij CV w j. angielskim. Aplikuj na wybrane oferty pracy jako niania w Szwajcarii! Po otrzymaniu Twojej aplikacji skontaktujemy się z Tobą i umówimy Cię na rozmowę SKYPE z pracodawcą w Szwajcarii. Zarejestruj się na www.prowork.pl i pracuj w Szwajcarii jako Nanny lub Junior Nanny.

Słowa kluczowe:

Opieka nad dziećmi - domem (PL)

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Prowork

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie