Magazynier w sortowni

Dodano: 2018-07-14

Region: Mazowieckie

Miasto: WARSZAWA

Kategoria: Praca

Lokalizacja: WARSZAWA, Mazowieckie

Zakres obowiązków: proste zadania, praca fizyczna prace magazynowe oraz na rampie przy rozładunku/załadunku paczek dbałość o odpowiednie zabezpieczenie przesyłek prace porządkowe na stanowisku lokalizacja Warszawa Ochota/Włochy

Oferujemy: umowę zlecenie ze stawką godzinową dobre warunki zatrudnienia pracę w godzinach dziennych (np. 8-17, 7-19) lub nocnych (np. 19-6) pracę w przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole zatrudnienie w wygodnej lokalizacji (dojazd autobusem lub/i SKM)

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA) LUB KONTAKT TELEFONICZNY: 795 000 936, 22/440-57-07

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wymagania: dobra kondycja fizyczna, pełnoletność i niekaralność wysoka motywacja do pracy chęć poznania pracy w magazynie i zdobycia doświadczenia

Słowa kluczowe:

Praca fizyczna

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie