Produkcja -2 700 zł/mc , praca od zaraz

Dodano: 2018-07-14

Region: Wielkopolskie

Miasto: Swarzędz

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Swarzędz, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Obowiązki:
- praca z rysunkiem technicznym
- praca z narzędziami ( wiertarka, wkrętarka, zagniatarka krawędzi, młotek)

Oferujemy:
Zapewniamy:
- umowa zlecenie
- praca na cały etat
- stawka 16,00 zł/h (16 x 168h) = 2 688 zł/mc + dodatek za godz nocne

Osoby chętne prosimy o przesyłanie swoich aplikacji lub kontakt telefoniczny 790 790 446

Wymagania:
Wymagamy:
- ukończone 18 lat
- zdolność szybkiego uczenia się
- dobrej organizacji własnej pracy
-dyspozycyjności do pracy w godz 6-15/14-23

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie