Kasjer w M1

Dodano: 2018-08-11

Region: Wielkopolskie

Miasto: Poznań

Kategoria: Praca

Kasjer w M1

Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
- obsługa terminala płatniczego wraz z obsługą kasy fiskalnej/dotykowej
-rozliczenie kasetki po dniu pracy
- przyjmowanie bonów towarowych

Oferujemy:
-umowa cywilnoprawna z pełnym ZUSEM
- stawka godzinowa 14,50 zł/h
- wynagrodzenie w formie tygodniowej, bądź miesięcznej do 15tego (decyzja podczas nawiązywania współpracy)
- możliwośc dopasowania godzin pracy
- praca w godz. 10-22 (zmiany po 8 godzin)
- praca od zaraz

Wymagania:
- aktualna książeczka sanitarno epidemiologiczna
- orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
-dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin (w tym weekendy)

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa APT nr 6321 W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie