Pracownik w wydawnictwie

Dodano: 2018-08-11

Region: Wielkopolskie

Miasto: Poznań

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
- sprzedaż prenumerat oraz programów komputerowych placówkom oświatowym, kulturalnym i wybranym instytucjom administracyjnym
- telefoniczna obsługa Klienta

Oferujemy:
- po okresie próbnym na umowie zleceniu następuje możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta na umowę o pracę
- pracę w biurze, w komfortowych warunkach
- możliwość nabycia doświadczenia w kontaktach z Klientami Branżowymi
- pracę od pon- pt w pełnym wymiarze godzin od 7:30 do 15:30

Wymagania:
- gotowość i chęć pracy w sprzedaży telefonicznej
- komunikatywność, umiejętność swobodnego prowadzenia rozmowy
- umiejętność argumentowania i przekonywania- będzie mile widziana
- wytrwałość, determinacja w działaniu

Mile widziane:
- doświadczenie w branży telemarketingowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą portalu.

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork nr 6231
Proszę o dołącznie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych,

(Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie