Regały na opony

Ogłoszenie nr: 2206433, przeglądano: 76 razy.


Dodano: 2018-08-12

Region: mazowieckie

Miasto:

Kategoria: pozostałe

Regały na opony

Zajmujemy czołowe miejsce pośród producentów systemów składowania a także rozwiązań w przemyśle magazynowym. Nasza działalność to również sprzedaż regałów metalowych po całym świecie, a zwłaszcza regałów półkowych z unikalnym systemem Super 1-2-3.

Nasze regały paletowe produkujemy z najlepszej jakości tworzyw, które każdorazowo potwierdzane są uznanymi atestami. Do wytwórstwa używamy najlepszej, zimno giętej stali cynkowanej.

W naszej ofercie mamy m.in antresole oraz regały na opony.

Nasze regały przepływowe które tworzą system który w szczególności wykorzystywany do składowania produktów o dużej rotacji. W dużym skrócie działa on na intuicyjnym przesuwaniu się towarów, ułożonych na pochylonych prowadnicach z rolkami, dzięki temu spływają one do przedniej krawędzi regału.

W ofercie mamy także regały mobilne, ktore są wykorzystywane przy archiwizacji dokumentów. Regały dostosowane są do składowania i porządkowania skoroszytów oraz opakowań zbiorczych. Nasz produkt znajduje zastosowanie także do magazynowania towarów ładowanych ręcznie.

Produkty firmy są rozpoznawalne a także cenione przede wszystkim ze względu na ich nowoczesność i poziom wykonania.

Zapraszamy do zapoznania się Naszą ofertą.
https://metalsistem-cbtc.plSłowa kluczowe:

bez kategorii, biznes i przemysł, dla biura, dla domu, dla firm, do garażu, dom i ogród, firmy, firmy wg branż, inne, pozostałe, przedaż produktów, regały, regały metalowe, regały półkowe, różne, sprzedam, sprzedaż, wyroby z metaluKontakt w sprawie ogłszenia:

Jan Kowalski
737 547 147Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs