Garaże blaszane, kojec dla psa, hale stalowe

Ogłoszenie nr: 2207919, przeglądano: 47 razy.


Dodano: 2018-09-15

Region: małopolskie

Miasto:

Kategoria: pozostałe

Garaże blaszane, kojec dla psa, hale stalowe

Nasza firma od lat z powodzeniem działa na terenie Polski i niektórych krajów Unii Europejskiej. Cały czas otwieramy się na nowe kraje. Chcemy aby nasza oferta dotarła do szerszego grona klientów z innych krajów Europy.
Garmet to producent garaży blaszanych oraz innych lekkich konstrukcji stalowych oferujących wysoką jakość przy stosunkowo niskiej cenie.
Szeroka gama naszych produktów pozwoli każdemu znaleźć garaż dostosowany do indywidualnych potrzeb. Oferujemy zarówno standardowe garaże blaszane o niedużych powierzchniach jak i nietypowe konstrukcje.
Nasza działalność opiera się na wysyłce zamówionego produktu do klienta, który wcześniej zamówił konstrukcję za pomocą naszej strony internetowej lub telefonicznie.Posiadamy duże zaplecze transportowe odpowiednio dostosowane do przewozu konstrukcji stalowych. Dzięki temu nasze produkty dostarczane są klientom najszybciej jak to tylko możliwe (od 3 do 15 dni).

W naszej ofercie posiadamy garaże wykonane z czarnej stali pomalowane farbą, jak również niedawno wdrożone do produkcji garaże wykonane w całości ze stali profilowanej ocynkowanej:
* Garaże drewnopodobne
* Garaże standardowe: ocynkowane, akrylowe
* Altanki
* Garaże wielostanowiskowe
* Hale i wiaty

Na życzenie klienta wykonujemy projekt konstrukcyjny za odpłatnością.

Płatności
Za garaż należy zapłacić po montażu. W przypadku zamówienia dużych, nietypowych konstrukcji wymagana jest zaliczka.

Przygotowanie podłoża
Klient we własnym zakresie zobowiązany jest do przygotowania terenu pod garaż.Należy wcześniej wypoziomować teren i na zewnętrznych wymiarach garażu ustawić płytki chodnikowe, liczba bloczków musi być dostosowana do wymiarów planowanego garażu.Najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie wylewki betonowej powiększonej o ok. 20cm od wymiarów garażu (należy zachować przekątną wylewki). Garaż można również postawić na kostce brukowej, pamiętając o zachowaniu przekątnej.

Kotwiczenie garażu do podłoża
Ze względów bezpieczeństwa zalecane jest przytwierdzenie garażu do podłoża. Klient powinien to wykonać niezwłocznie po montażu.

Kontakt
kom. 606-671-002
tel. 12 4446253

Siedziba firmy
GarMet
Krasne LasociceSłowa kluczowe:

garaże, handel, inne, konstrukcje, nieruchomości, produkcja, ruchomości, sklepy, sprzedażKontakt w sprawie ogłszenia:

Garmet Garmet
606-671-002Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs