Pracownik magazynu - lotnisko Strachowice

Dodano: 2018-09-19

Region: Dolnośląskie

Miasto: Wrocław

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Do obowiązków pracownika magazynu należą między innymi:

-przygotowanie towarów pod wysyłkę
-przyjmowanie na stan dostaw oraz ich składowanie w obrębie wyznaczonej powierzchni magazynowej
-nadzór nad dokumentacją magazynową

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz PREMIE!
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia

Wymagania:
- sprawność fizyczna
- zdolności manualne
- zaangażowanie i dobra organizacja pracy

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO!

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie