Towarowanie 6-14 (tygodniówki)- Bydgoszcz

Dodano: 2018-09-21

Region: Kujawsko-Pomorskie

Miasto: Bydgoszcz

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Zakres obowiązków:
- wykładanie towaru na dziale
- sprawdzanie terminu ważności

Tygodniówki tylko u nas! Tygodniówki tylko u nas!
ilość wakatów: 10

W ODPOWIEDZI PROSZĘ ZAŁĄCZYĆ CV

Oferujemy:
-proste obowiązki
-prace w godz. 6-14/8-16/10-18/13-21/21-5
-wykładanie towaru na półki i sprawdzanie dat ważności produktów, możliwa obsługa działów
-wynagrodzenie godzinowe
-tygodniowy system wypłat , bądź miesięczny- do wyboru

Wymagania:
- dyspozycyjności do pracy stałej, bądź dorywczej od zaraz
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna BĄDŹ bez ks. sanepid na działach przemysłowych

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie