Sprzedawca przy ul.Krakowskiej

Dodano: 2018-09-21

Region: Dolnośląskie

Miasto: Wrocław

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Osoba na danym stanowisku zajmuje się:
- profesjonalnym przyjęciem i obsługą klienta,
- sprawdzanie cen/etykiet towaru
- obsługą kasy fiskalnej i rozliczeniem środków płatniczych.

Zachęcamy do wysyłania SMS o treści: Praca Wrocław na 790 790 445 lub telefon!

Oferujemy:
- umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym
- praca w weekendy oraz w tygodniu - pełen etat
- wypłatę w formie tygodniówek w każdy piątek
- stawka godzinowa 15,50 zł/h
- możliwość pracy dodatkowej , bądź w pełnym wymiarze godzin (możemy dostosować się do Twoich codziennych zadań)
- bezpłatne szkolenie kasjerskie
- możliwość ułożenia grafiku poprzez panel pracownika bez wychodzenia z domu
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
- zatrudnienie online w ciągu 10 min!
- pełne ubezpieczenie

Wymagania:
- dyspozycyjność od zaraz
- aktualna ks. Sanepid

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie