Praca dla Pań- praca na produkcji (4000zł/mc)

Dodano: 2018-09-21

Region: Wielkopolskie

Miasto: POZNAŃ

Kategoria: Praca

Lokalizacja: POZNAŃ, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
- wizualna kontrola jakości produktu
- obsługa urządzeń i narzędzi produkcyjnych
- dbałość o jakość produkowanego wyrobu;

Oferujemy:
- umowę o pracę
- podstawowa stawka 20zł/h, +20%/h za godziny nocne + 100% nadgodzina
- premie uznaniową do wysokości 500zł brutto
- pracę na pełen etat na III zmiany
- stabilne zatrudnienie
- darmowy dojazd do pracy z kilku lokalizacji na terenie Poznania
- możliwość awansu po okresie próbnym

Wymagania:
Wymagania:
- gotowość do pracy od zaraz
- siła fizyczna (narzędzie do polerowania wazy ok. 2,5 kg i trzeba nim pracować przez 8 godzin)

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie