PRACOWNIK MARKETU - okolice Płońska

Dodano: 2018-10-12

Region: Mazowieckie

Miasto: Płońsk

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Płońsk, Mazowieckie

Zakres obowiązków:
Zatrudnimy pracowników do marketu od zaraz. Praca zmianowa. Możliwość pracy także w same weekendy. Szukamy pracowników, którzy chcą podjąć pracę na dłuższy okres czasu.

Oferujemy:
Zapewniamy wszystkie szkolenia, więc osobom bez doświadczenia również dajemy szansę. Zapewniamy miłą atmosferę w zgranym zespole. Atrakcyjną stawkę godzinową na umowę zlecenie. Wypłaty w formie tygodniówek, bądź miesięczne - wybór należy do Ciebie!

KONTAKT TELEFONICZNY: 533-772-575 lub 22 440-57-07

Wymagania:
Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych . Oczekujemy zaangażowania w pracę, uczciwości i punktualności.

Słowa kluczowe:

Praca fizyczna

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie