Praca jako Pielęgniarka dom opieki Somerset 19.00 funtów /godz NOWE

Ogłoszenie nr: 2210410, przeglądano: 10 razy.


Dodano: 2018-11-09

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: Praca

Praca jako Pielęgniarka dom opieki Somerset 19.00 funtów /godz NOWE

Nowa oferta pracy! Praca dla pielęgniarki Anglia nad morzem! Klient Prowork.PL, brytyjski ekskluzywny dom opieki w Anglii / Somerset Minehead pilnie zatrudni pielęgniarkę / RGN nurse. Jeśli szukasz stabilnej pracy jako pielęgniarka w UK - zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na oferty. Ciekawa oferta pracy dla pielęgniarki na morzem, płd. zach. Anglia od listopada 2018! Nowa oferta pracy dla pielęgniarek Anglia 2018!

Lokalizacja: Somerset
Termin rozpoczęcia: listopad 2018
Typ umowy: Stała praca
Wynagrodzenie: 19 GBP/ godz

Opis stanowiska:
Brytyjski pracodawca, klient ProworkPL zatrudni wykwalifikowaną pielęgniarkę do pracy z osobami starszymi. Dostępne stanowisko w przyjaznym domu opieki w Minehead / hrabstwo Somerset. Jeśli masz kwalifikacje jako pielęgniarka – zapewniamy pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarka lub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii. Praca na pęłny etat zmiany dzienne i nocne/do ustalenia. Oferta skierowana do osób przebywających w Polsce jak i tych mieszkających już w UK. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim skype. Praca dla pielęgniarek w UK od listopada 2018. Podejmij pracę w Somerset w Anglii jako pielęgniarz/ pielęgniarka. Szukasz pracy jako pielęgniarka ( początkowo inne stanowisko) w innym rekonie UK? Skontaktuj sie z konsultantem ProworkPL! pomożemy ci bezpłatnie wybrac najlepszego pracodawcę, który zapewni Ci stabilną pracę jako pielęgniarz/pielęgniarka w Anglii / UK i pomoże w relokacji do UK z Twoją rodziną, w tym wynajmie mieszkania czy znalezieniu szkoły dla dzieci. Posiadamy sprawdzone oferty pracodawcow, domów opieki z całej Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniego pracodawcy i przeprowadzeniu procesu rekrutacyjnego, w tym rozmowa z pracodawcą na Skype!

Wymagania: znajomość języka angielskiego dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwa (licencjat lub magister) rejestracja NMC/RGN nurse (osoby bez rejestracji/w trakcie procesu rejestracji mogą podjąć pracę jako opiekun czy asystent pielęgniarki care assistant).
Gotowość do podjęcia pracy w UK od listopada 2018 oraz inne terminy na 2019!

Oferujemy:
Stały kontrakt (etat 36 godzin tygodniowo).
Wynagrodzenie: do 19 funtów brutto godz w zależnośći od Twojego doświadczenia / do ustalenia
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim
Szkolenia zawodowe dla pielęgniarek w UK
Urlop wypoczynkowy 7 tygodni/rocznie
Zamieszkanie: pracodawca pomaga w znalezieniu i wynajęciu mieszkania

Prowork.PL oferuje wiele innych ofert dla pielęgniarek w Wielkiej Brytanii. Oferujemy pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i przeprowadzce do UK oraz pomoc w znalezieniu stabilnej pracy w Wielkiej Brytanii i podpisanie kontraktu bezpośrednio z pracodawcą. Jak znaleźć dobrą pracę jako pielęgniarka/pielęgniarz w Wielkiej Brytanii? Skontaktuj się z Prowork.PL o podaj swoje preferencje odnośnie lokalizacji i poszukiwanej pracy w UK. Sprawdzaj aktualne oferty pracy bezpośrednio u pracodawców brytyjskich na stronie ProworkPL

Procedura rekrutacyjna:
Jak znależć pracę jako pielęgniarka w Anglii. Zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na Twoje preferowane oferty pracy dla pielęgniarek. Prowork PL od lat współpracuje z zaufanymi pracodawcami i doradza w znalezieniu najlepszego pracodawcy i podpisaniu umowy o pracę. Jeśli jesteś w trakcie rejestracji w brytyjskich izbach pielęgnairskich NMC, pomożemy w znalezieniu pracy przejściowej jako opiekun/ asystent pielęgniarki aby sprawnie podszkolić angielski i załatwic formalności i prawo wykonywania zawodu pielęgniarkiw UK
Po otrzymaniu Twojej rekestracji na www.prowork.pl i Twojego CV, skontaktujemy się z Toba i umówimy Cie na rozmowę Skype bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim. Pracuj i wyjedź do Anglii i UK jeszcze na starych zasadach przed BREXIT!Słowa kluczowe:

pracaKontakt w sprawie ogłszenia:

ProworkWyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs